http://www.daria.ecom.net.pl/
4

Tutaj można się dowiedzieć co obecnie słychać u Darii :)

 

 

 

 

21-11-18 - Dobiegł końca proces księgowania wpłat z tegorocznego 1%.

Z całego serca wszystkim bardzo dziękujemy, wszystkim stałym jak i wszystkim nowym darczyńcom z całej Polski !!!

Dziękujemy bardzo za dobrowolne wpłaty Piotrowi S. z Olsztyna oraz Adrianowi P.

Poniżej, już tradycyjnie, zamieszczamy listę miast, z których zostały zaksięgowane w fundacji wpłaty z 1%:

 

Częstochowa

Czarnków

Elbląg

Gdańsk

Gdynia

Grójec

Kartuzy

Kielce

Kraków Krowodrza

Kraków Podgórze

Leszno

Lębork

Lubartów

Lubin

Lublin

Łosice

Łódź Górna

Mińsk Mazowiecki

Mława

Nakło nad Notecią

Olsztyn

Oława

Poznań

Poznań Wilda

Pruszcz Gdański

Piotrków Trybunalski

Puck

Słupsk

Sopot

Starogard Gdański

Szczecin

Szczytno

Warszawa Bielany

Warszawa Mokotów

Warszawa Ursynów

Wejherowo

Wrocław Krzyki

Złotów 

 

 

28-08-18- został niecały tydzień wakacji...... Ale bardzo aktywnych wakacji! W tym roku cała nasza czwóreczka odwiedziła kilka fajnych wakacyjnych miejsc :) Pierwsze wyjazd były typowo wycieczkowy, zaś następne - rekreacyjne :)

Za  tydzień wracam do szkoły 10-tki i jej starych murów, a Kuba do Malutkowa :) Póki co, serdecznie Was pozdrawiamy, całujemy i ściskamy i pamiętajcie - zero łez na rozpoczęciu roku szkolnego, wakacje jeszcze będą :)

 

 

 

 

23-05-18 - Jakoś szybko przeleciały święta Wielkanocne a teraz pozdrowienia ze słonecznej Zabajki, w której po półrocznej nieobecności znowu jesteśmy na dwa cudowne tygodnie. Jak zwykle cudowna atmosfera, cudowni ludzie, cudowna pogoda, a po ćwiczeniach siedzenie do wieczora na dworze - ta ostatnia atrakcja niestety jest możliwa tylko na majowym turnusie :)

Całujemy Was mocno i ściskamy kochani, życzymy szybkiego przestawienia się na wakacyjne nastroje, bo wakacje już niedługo !!!!!!!!!! :):)

 

 

17-01-18 - Święta, święta i po świętach....

Zaczął się nowy rok 2018, a dla nas to oznacza rozpoczęcie na nowo zakończonej w maju ub.r zbiórki z 1%. Jak zwykle dziękujemy za Wasze pełne zaangażowanie w zbiórce pieniędzy na moją rehabilitację i zwracamy się z prośbą o wsparcie w tym roku.

Miałam dzisiaj wyjechać do mojej ukochanej Zabajki na 2 tygodnie ciężkiej pracy, ale niestety załapana tydzień temu ospa zatrzymała mnie w domu, zwolniła ze szkoły, do której wrócę nie szybciej jak po feriach.

Buziaki dla Was wszystkich od nas.

Bardzo serdecznie Was ściskamy i życzymy udanych ferii wypełnionych mocą śniegu !!! :) :)

 

 

 

21-11-17 - Zakończyły się już wpłaty z 1%, dziękujemy Wam wszystkim z całego serca za kolejny rok z nami.

Poniżej zamieszczmy jak zwykle listę miast w kolejności alfabetycznej z których zaksięgowano 1%:

 


Chojnice

Częstochowa

Czarnków

Gdańsk

Gdynia

Hrubieszów

Kartuzy

Katowice

Kraków - Krowodrza

Kraków - Prądnik

Kraków - Podgórze

Lubartów

Lubin

Łosice

Łódź - Widzew

Piotrków Trybunalski

Poznań - Wilda

Pruszcz Gdański

Puck

Słupsk

Sopot

Starogard Gdański

Szczecin

Szczytno

Świecie

Warszawa - Bielany

Wejherowo

Wrocław - Krzyki

 


 

Dziękujemy wszystkim znajomym i nieznajomym, rodzinie, bliskim, sąsiadom i do zobaczenia w styczniu 2018 !!!!

 

 

07.10.17- Nasza najukochańsza Zabajka i my w niej serdecznie pozdrawiamy !!! Od wtorku dzielnie ćwiczę. Towarzyszy mi w tym ukochana mama i ukochany braciszek Kuba. Całuski i uściski dla Was wszystkich !!!!!!!!!!!

Daria z rodzinką:):)

 

 

 

03.09.17- Kolejne wakacje dobiegły końca ... niestety. Jutro zaczynam klasę 7, i znowu 10 miesięcy ciężkiej pracy w szkole. Jak zwykle w październiku wyjeżdżam z moją ukochaną mamusią i moim ukochanym braciszkiem do mojej ukochanej Zabajki na 2 tygodnie. A tymczasem od jutra... Daria klasa 7A !!!!!

 

 

22.05.17- Pozdrawiamy z naszej najukochańszej oraz najulubieńszej Zabajki, po raz 30 - któryś tu jesteśmy. Oczywiście jest ze mną mama oraz Kuba. Jutro zaczyna się 2 tygodniowa robota, czyli ćwiczenia.

Pozdrawiamy z wymienionymi osobami !!!!!!!!!!!!! ♥♥♥♥♥♥♥

 

 

14.05.17- Zakończyły się wpłaty 1% od podatku. W imieniu swoim oraz rodziców dziękuję za to, że tak Was wielu zaangażowało się w przkazywanie 1%. Dziekuję za okazaną pomoc, dziekimtemu mogę dalej kontynuować rehabilitację !!! O wynikach poinformujemy jak zwykle w paździrniku lub listopadzie.

Bardzo dziękuję !!!

Życzymy dobrych majowych humorów oraz oczywiście dobrej, słonecznej pogody !!!!!!!!!!!!!!! :)

 

 

15.04.17- Wesołej Wielkanocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa dla Was wszystkich życzę Ja, Kuba i nasi rodzice. Buziaki wielkanocne ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Czekamy na zająca !

 

 

 

13.02.17 - Pozdrawiamy z naszej ukochanej Zabajki, znowu tu jesteśmy. Jutro dla mnie zaczyna się 2 tygodniowa praca. Po ćwiczeniach będę nadrabiała zajęcia szkolne a potem mam czas wolny.

Pozdrawiam wszystkich z mamą i Jakubem !!!!! ♥♥♥♥

 

 

 

04.01.17 - Witam was wszystkich w nowym 2017 roku !!!!!! Tak, już od kilku dni rok 2016 już jest na "emeryturze" :). Wiele u nas się zmieniło, przez święta najbardziej.

Niestety okres po powrocie z Zabajki nie był zbyt udany..... 15 października wypadła mi rzepka w prawym kolanie. Na szczęście nie było to złamanie, tylko trzeba było nastawić, ale musiałam oczywiście leżeć i dać tej rzepce dojść do sprawnej kondycji. Po odleżeniu, wróciłam do szkoły.

Święta w naszej rodzince były udane, dużo prezentów dla mnie i Kubusia, sylwester też się udał, jak co roku nowy roczek witałam z tatą :).

Nowy rok, czyli znowu zaczęliśmy zbieranie 1% podatku dla mnie. Kochani, jak co roku, wpłacajcie 1% podatku !!!!!!! Ja oraz moi rodzice jesteśmy wdzięczni za Wasze zaangażowanie i przekazywanie 1%.

DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY !!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

24-11-16 - Zakończyły się wpłaty z 1% za poprzedni rok, więc jak zwykle ponizej prezentujemy listę miast w porządku alfabetycznym z których te wpłaty wpływały:


Częstochowa

Gdańsk

Gdynia

Kartuzy

Kraków – Krowodrza

Kraków – Pogórze

Kraków – Prądnik

Legnica

Leszno

Lubin

Łódź – Widzew

Łosice

Olkusz

Olsztyn

Poznań

Poznań – Wilda

Pruszcz Gdański

Puck

Słupsk

Sopot

Warszawa - Bielany

Warszawa – Śródmieście

Wejherowo

Włocławek

Wrocław - Krzyki


Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy, to już 12 lat jak wielu z Was jest z nami i razem z nami dzielnie wspieracie rehabilitację Darii za co z całego serca dziękujemy !!!

Dziękujemy rodzinie, znajomym, ludziom z pracy, nieznajomym, ludziom poznanym przypadkowo, ludziom z wakacji, za wsparcie naszej akcji swoim 1% !!!

 

 

 

 

 

29.09.16 - Jesień już na dobre usadowiła się na ziemi. Po pięknym lecie tylko wspomnienia. W poniedziałek jadę do Zabajki na dwa tygodnie i tam przywitam na dobre tą słotną, zimną porę. Tym razem jedzie z nami Kubuś:)

Pozdrawiamy z mamą, tatą i Jakubem oczywiście !!!!!!♥♥

 

 

 

04.09.16 - Wakacje... Były i się skończyły niestety.

1 września rozpoczął się rok szkolny, czyli znowu 9 miesięcy ciężkiej pracy w klasie. Za miesiąc wyjeżdżam do Zabajki, w której troszkę poćwiczę, wrócę i znowu szkoła a potem znowu wakacje... Oby ten czas nastąpił jak najszybciej :)

Życzę z rodzicami i Kubusiem dobrych humorów na pierwsze szkolne dni, zero łez i szlochów oraz jak najwięcej pasków na świadectwach pod koniec 6 klasy !!! Pozdrawiamy !!!

 


 

05-07-16 -Zaczęły się wakacje !!! Jak to w przypadku naszej czwóreczki wyjazdy ruszają pełną parą. Pochwalę się, że na zakończeniu roku dostałam paskowe świadectwo! Rodzice jak i ja jesteśmy ze mnie podwójnie dumni, ponieważ to już drugi pasek na świadectwie !

Życzymy z rodzicami i Jakubem udanych wakacji, 30-stopniowych upałów na wyjazdach, a wszystkim dzieciom samych pasków w przyszłym roku !!!

Wielka, gorąca buźka ode mnie, mamy, taty i Kuby:)

 

 

 

 

20-05-16 - Pozdrawiam z mamą i Kubusiem z Zabajki, znów tu jesteśmy. Każdą wolną chwilę spędzamy z Kubusiem na dworze. Ja połowę dnia spędzam na zajęciach ale potem szaleję z nim na trampolinie.

Wracamy 1 czerwca, niedługo potem wakacje.

Buziaki dla wszystkich ode mnie, mamy i Jakuba !!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

28-03-16 - Życzę z rodzicami i Kubusiem zdrowych, pogodnych świąt wielkanocnych, smacznego jajka, mokrego dyngusa i duuuuużo radości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buziaki :)
Daria, Kuba, Ola i Paweł.

 

P.S. - Właśnie dziś otworzyłam sezon rowerowy, dziś pierwsze zaliczone kilometry z tatą :)

 

 

 

01-02-16 - Jesteśmy z mamą na kolejnym turnusie w Zabajce. Dzisiaj zbieram jeszcze siły na zajęcia i jutro startuję. Kiedy wrócę z turnusu, mam ferie, a do szkoły wracam 29 lutego.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę udanych ferii zimowych. Mama też pozdrawia wszystkich serdecznie :)

 

 

P.S.- Kubuś został w domu z babcią i tatą, już tęsknimy za nim bardzo, ale za 2 tygodnie zobaczymy się z nim:). Już w maju Kubuś jedzie z nami :) :)

 

 

 

 

23-12-15 Cześć :) Tu Daria. Jestem już na tyle duża, żeby sama pisać co u mnie słychać. Mam przerwę świąteczną do 4 stycznia. Dostałam wiele prezentów, wszystkie bardzo udane. Chciałabym Wam wszystkim życzyć wesołych świąt i fajnego 2016 roku !!!


P.S. - W pierwszej połowie lutego wybieram się do Zabajki. Czeka tam mnie dużo zajęć. Ale lubię tam jeździć, bo czuję się tam dobrze.

Pozdrowienia !!

 

 

07-10-15 Jesteśmy  z Darunią na kolejnym turnusie w Zabajce. Bardzo dużo zajęć, lekcje do odrabiania powodują, że nie ma za dużo czasu na odpoczynek, ale jak zwykle jest super, fajna atmosfera, fajni ludzie. Już dawno stwierdziłyśmy z Darią, że Zabajka to nasz drugi dom. Bardzo nas to cieszy, że Darunia tak chętnie tu przyjeżdża, pomimo ciężkiej pracy jaka ją tu czeka.

Pogoda dopisała przez pierwszy tydzień, teraz jest wietrznie i zimno, ale to już w końcu prawdziwa jesień.

Zaczął już wpływać na subkonto Daruni 1% od podatku. Na razie to dopiero początek, ale już dziękujemy wszystkim, którzy swój 1% procent przekazali na naszą córkę. Nie możemy osobiście, bo nie mamy nazwisk, ale wiemy mniej więcej z jakich miast. Na razie to Gdynia, Gdańsk, Wejherowo, Kartuzy, Sopot, Częstochowa.

Na końcu podamy pełną listę miast, ale już teraz jesteśmy bardzo wdzięczni i wszystkich serdecznie pozdrawiamy.

Przed Darunią jeszcze tydzień turnusu, a potem do domu, do Kubusia, bo tym razem został w domku z babcią. No i do taty oczywiście za którym też już tęsknimy. Mamy nadzieję, że nasze chłopaki za nami też.:):):):):)

Poniżej będziemy wpisywać listę miast, z których przyszły przekazy z 1%. Lista cały czas będzie uzupełniana, tak więc co kilka dni będą dochodzić nowe miasta:Gdańsk

Gdynia

Głogów

Goleniów

Częstochowa

Kartuzy

Katowice

Kętrzyn

Kraków - Krowodrza

Kraków - Podgórze

Leszno

Lubin

Lubliniec

Łosice

Łódź - Górna

Oława

Piotrków Trybunalski

Poznań - Wilda

Pruszcz Gdański

Puck

Słupsk

Sopot

Szczecin

Szczytno

Wejherowo

Wrocław - Fabryczna

Wrocław - Krzyki

 

 

01-09-15 Wakacje… i pozostaje po nich tylko wspomnienie. Ale za to jakie wspomnienie. Spędziliśmy te wakacje bardzo aktywnie, korzystaliśmy z uroków morza, jeziora, lasu ile się da. Szkoda, że już się skończyły…

 


Dzisiaj pierwszy dzień szkoły, dla wszystkich dzieciaków trochę trudny po wakacjach. Nasza Daria też nie bardzo ma ochotę zaczynać nowego roku szkolnego, ale to normalne u wszystkich dzieci. Zaczynamy nowy etap, V klasa, rehabilitacje na miejscu, wyjazdy na turnusy do Zabajki, zabieramy się ostro do pracy (chociaż myśli uciekają jeszcze nad te jeziora…)

 


Oprócz tego zaczęliśmy z Darią jeździć na rowerze !!!! Bardzo się cieszymy, że udało nam się zrealizować nasz pomysł z kupnem roweru dla Darii. Po długich namysłach zdecydowaliśmy się zakupić rower tandem, na którym Daria jeździ razem z tatą. Nie musi się martwić o zachwiania równowagi, ani o drżenia zamiarowe, które to mocno przeszkadzały Daruni w samodzielnej jeździe na rowerku trzykołowym. W jej przypadku okazał się niestety niewypałem. Tandem za to jest strzałem w dziesiątkę, Daria pedałuje z zapałem, średnio robi ok. 20 km na jeden wypad, szczęśliwa aż jej się gęba śmieje i sama pyta kiedy znowu pójdziemy na rower :) :) :) Pokonała kolejną barierę i jest z tego bardzo dumna. A my jeszcze bardziej. Teraz całą rodzinką jeździmy na wycieczki rowerowe coraz dalej od domu.

Tutaj jest link z filmikiem z jednej naszej wycieczki


https://www.facebook.com/pa.ni.501/videos/902229813177464/?pnref=story

 

Dziękujemy naszemu kochanemu Gargamelowi i wujkom marynarzom za możliwość zakupienia tego roweru dzięki ich fundacji, ponieważ to właśnie oni pokryli większą część kosztów. Pozdrawiamy serdecznie gdziekolwiek na morzach i oceanach jesteście wujkowie…:) Trzymajmy kciuki za ładną pogodę, żebyśmy jak najdłużej mogli jeździć naszym rowerem, bo jest to też bardzo dobra forma ćwiczeń i usprawniania Darunii, a przy tym ogromna frajda.

 

https://www.youtube.com/watch?v=tcEmfj1temY

 


A teraz szkoła, za miesiąc turnus, byle dalej do przodu…A po lekacjach na … rower !!!!

 

 

 

 

30-06-15 - Witamy wakacje !!!!


Nareszcie wyczekane wakacje, miejmy nadzieję, że pogoda dopisze, czego wszystkim serdecznie życzymy.  Jesteśmy po kolejnym turnusie, Darunia naładowała akumulatory na lato, a przynajmniej na lipiec. Będzie miała lipiec bez ćwiczeń, ale za to miejmy nadzieję na rowerze !!! Jeśli się wszystko uda to kupimy jej rower. Znaleźliśmy odpowiedni dla niej rower dwuosobowy czyli tandem. Mogłaby jeździć z tatą, dzięki temu byłaby bezpieczniejsza, bo niestety równowaga i koordynacja u Daruni wciąż jest zaburzona i na pojedynczym rowerze, nawet trzykołowym (miała taki jak była mniejsza) nie bardzo sobie daje radę. Robiliśmy już próbę na wypożyczonym tandemie i wypadła super, sami byliśmy pod wrażeniem, że tak dobrze sobie poradziła. Szybko „chwyciła”o co w tym chodzi i przejażdżka z nią była prawdziwą przyjemnością. No i nóżki robią swoje czyli pedałują według zaleceń lekarza. Teraz jeszcze „tylko” musimy postarać się o środki, które niestety nie są małe . Tak więc trzymajcie kciuki, żeby się udało i kolejną barierę pokonamy.

Daria będzie jeździć na rowerze :)))

Pozdrawiamy serdecznie.

 

 

02-05-15 -Ledwo były święta i sylwester a tu już maj ???!!!! Odkąd w naszym domu pojawił się Kubuś cierpimy na brak czasu na wszystko. Darii szkoła, zajęcia, rehabilitacja pochłaniają nas bez reszty,  mały Kubuś już wcale nie jest mały:):) wyrósł z niego poważny prawie dwu i półletni człowiek, który na każdym kroku zaznacza swoją obecność. Czas leci bardzo szybko. Dopiero niedawno zaczynaliśmy akcję zbierania 1% od podatku a tu już koniec, ostatnie pity złożone..:) Chcielibyśmy już dzisiaj podziękować wszystkim, którzy dali się w naszą akcję wciągnąć. Na ostateczny efekt musimy zaczekać do października/listopada.Pozdrawiamy bardzo serdecznie całą naszą rodzinę od lat zaangażowaną w pomoc Darii i wszystkich znajomych bliższych i dalszych, którzy co roku pamiętają o naszej córeczce.

Ogromne podziękowania dla ludzi z PEUGEOT KLUB POLSKA, SEAT TOLEDO CLUB, 406-KLUB.PL, którzy od lat wspierają naszą akcję.

Specjalne podziękowania dla kolegi ze średniej szkoły Władkowi S. z Kwidzynia, pana Marka P. z Wejherowa, Andrzeja S. z Otwocka, firmie Marcopol z Chwaszczyna, pana Adama M. z Rumii, Jan G. z Gdyni za bezinteresowne, spontaniczne wsparcie akcji ponad 1%.

Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy. Bez Was byłoby ciężko… 

19-01-2015 -Zaczął się nowy rok i z tej okazji chcielibyśmy życzyć wszystkim wszystkiego najlepszego, pomyślności i radości. Zaczął sie również nowy okres rozliczeniowy, z tego tytułu zwracamy sie z prośbą do osób chętnych pomóc naszej Darii do przekazywania 1% od podatku. Jest to dla nas ogromna pomoc, dzięki temu Daria wyjeżdza na turnusy rehabilitacyjne na których intensywnymi ćwiczeniami dochodzi do coraz większej sprawności i samodzielności.

W chwili obecnej jesteśmy na takim turnusie w Zabajce, zaczynamy pracowite dwa tygodnie. Tym razem bez Kubusia, braciszka Darii, żeby mieć większą swobodę i czas na odrabianie lekcji. Został tym razem w domu z tatą i babcią. Tęsknimy już za nim, ale mamy też trochę więcej czasu dla siebie.

Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie i jeszcze raz zachęcamy do przekazywania 1% od podatku. Naprawdę warto pomagać.03-11-2014 - Jesień już na dobre zawitała w nasze storny. Daria jest już po swoim jesiennym turnusie w Zabajce. Teraz powoli czekamy na pierwszy śnieg. 4 klasa mija Darii w otoczeniu samych piątek w dzienniku co bardzo ją cieszy a nas rodziców tym bardziej. Pewnym ważnym wydarzeniem z życia szkolnego Darii było to, że kandydowała do samorządu szkolnego na rok 2014/2015 i wygrała, została wybrana przez uczniów !!! Sami byliśmy w szoku :)


Jesień to także podliczanie tegorocznej akcji 1%. Cały czas nas wspieracie, to już tyyyyle lat !!! My cały czas będziemy Wam wszystkim dziękować, dlatego DZIĘKUJEMY WAM z całego serca za kolejny rok, za Wasz 1%, za Waszą pamięć o Darii, i to jak z daleka otrzymujemy Wasze wpłaty, bo to już sięga całej Polski !!!! Poniżej jak zwykle zamieszczamy listę miast wm porządku alfabetycznym z których wpłynęły przekazy z 1%:


Bełchatów

Białogard

Częstochowa

Gdańsk

Gdynia

Giżycko

Kartuzy

Katowice

Kępno

Kętrzyn

Kraków Krowodrza

Kraków Podgórze

Lubin

Lubliniec

Łódź Górna

Olsztyn

Oława

Piotrków Trybunalski

Pruszcz Gdański

Poznań Wilda

Puck

Słupsk

Sopot

Szczytno

Warszawa Ursynów

Wejherowo

Wrocław Krzyki


Jeszcze lista nie została zamknięta, będziemy ją co jakiś czas uzupełniać. Jeszcze raz dziękujemy za przekazanie 1% i już od stycznia ruszamy od nowa aby uzbierać fundusze na kolejny rok.26-05-2014 - Pozdrawiamy serdecznie ze słonecznej Zabajki. Jesteśmy akurat na turnusie z Darunią .  Pogoda piękna więc między zajęciami smażymy się na słońcu. Jest z nami Kubuś,  który dostarcza nam dodatkowych wrażeń Laughing.  Nie ma mowy o chwili oddechu, od 6 rano do 8 wieczorem jest co robić. Zajęć bardzo dużo , czasami aż do 17-tej. Już się Daria buntuje, że o tej porze ma ochotę biegać po dworze a nie ćwiczyć ale i tak dzielnie daje radę. Zostajemy do przyszłego czwartku, potem zaraz koniec roku szkolnego i wakacje. Nareszcie nie trzeba będzie odrabiać lekcji Smile. Ruszymy na wakacyjne wycieczki, będziemy nadrabiać zeszły rok , kiedy Darunia prawie całe wakacje przesiedziała ze złamaną nogą. Dlatego teraz zaliczamy turnus, żeby miała dobrą kondycję.  Byle do wakacji !!!17-02-2014 - Witamy i jednocześnie pozdrawiamy z Zabajki, znowu tu jesteśmy, dzisiaj właśnie zaczynamy turnus. Darunia zbiera jeszcze dzisiaj siły do ćwiczeń i jutro start ! Jesteśmy bez Kubusia tym razem, został w domku z babcią i tatą. Mamy z Darią dużo lekcji do nadrobienia, a na to potrzeba ciszy i spokoju. Po ćwiczeniach nadrabiamy szkołę. Przy Kubusiu raczej byłoby to niemożliwe Wink

A więc dwa tygodnie rehabilitacji przed nami, szybko zleci i znów będziemy rodzinką w komplecie Smile10-01-2014 - Życzymy wszystkiego najlepszego w nowym roku !!!

Ten rok zleciał nam chyba najszybciej. Nowy rok jak zwykle rozpoczynamy od akcji zbierania 1% z podatku. Prosimy Was bardzo o kolejny rok przekazywania swojego procencika. To już będzie 9 rok trwania tej akcji !!! Jak zwykle o wynikach poinformujemy w październiku/listopadzie.09-11-2013 - Jak wcześniej pisaliśmy, poniżej zamieszczamy listę alfabetyczną miast, z których otrzymaliśmy w tym roku wpłaty z akcji przekazywania 1%:


Bydgoszcz

Chojnice